ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Plan na ten tydzień wypalił.

Idealnie by było, gdyby cena USD/PLN zakończyła tydzień w rejonie znanym nam z opracowania weekendowego na cenie 3.6478. Dalej obowiązuje strategia mówiąca o tym, że dolara warto kupować w rejonie 3,60. Wczoraj dołek zanotowałem na cenie 3,6061. 

EUR/PLN bardzo precyzyjnie zmieniało się miedzy cenami 4,2430 a 4,2675. Każdego dnia można było zarobić 2,5 grosza na tych zmianach. W poniedziałek podam nową strategie na nowy tydzień. Wybicie z podanej wyżej konsolidacji pokaże kierunek.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu