ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Średnioterminowi gracze zebrali podaż walut z rynku.

Czy to już koniec umacniania złotego? Należy obserwować czy cała podaż będzie zbierana w obliczeniowym poziomie. EUR/PLN miał dziś dołek na cenie 4,1709. Pisałem wielokrotnie o dołku średnioterminowym w rejonie 4,1707. Wczoraj to przypomniałem. Więc strona jest na czasie. Na razie powstała formacja odwrotu. Rynek jednak nie po to zbijał cenę z 4,24 do 4,17 aby teraz to zepsuć i na hura kupować. Ten tydzień dał 3 grosze, więc dziś następuje również realizacja zysków graczy krótkoterminowych. Byki bronią się w rejonie 4,17 i to jest fakt. Wiadomo dla stałych czytelników opór to 4,1780-4,1847. Natomiast kto celuje tylko w dołki to powinien kupować w rejonie 4,17. Wczoraj podałem również zakres dla inwestorów średnioterminowych 4,17-4,1848. Sygnału zakupu walut płynących z mojego modelu pracy nie ma. Kupowanie to tylko łapanie spadającego noża. Gdy padnie sygnał kupna poinformuje. Sugerowany zakup walut jest na podstawie formacji odwrotu. Model potrzebuje zawsze potwierdzenia formacji.

USD/PLN wczoraj mocno odbił z poziomu 3,3761 do ceny 3,3978. Przypomnę, że sugerowany zakres do realizacji zysków był w rejonie 3,3970. Dziś bujamy się w środku konsolidacji. Na strategie na nowy tydzień zapraszam w poniedziałek. Ja w weekend będę odpoczywał, czego i wam życzę a w nocy z niedzieli na poniedziałek ułożę nowy pomysł na pracę. Miłego weekendu.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu