ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Konsolidacja wybita dołem.

Optymizm na rynku rośnie. Zaczyna być ważna maksyma " kupują to będzie spadać" EUR/PLN spadł do nowych minimów. Zakres podany w strategii został wybity mocnym ruchem. Dziś mamy próbę powrotu do zakresu konsolidacji. Moim zdaniem możemy zjeżdżać do poziomu 4,1780. I tu dochodzimy do średnioterminowego zakresu. Kto za moją sugestią sprzedał EUR/PLN w rejonie 4,24 może kupić walutę w zakresie 4,17-4,1848. Natomiast wracając do wybitej strategii to teraz wsparcie jest na 4,1780 a opór na 4,1926. W dolnym zakresie kupujemy a w górnym sprzedajemy.

Tak jak wczoraj pisałem. Na USD/PLN należy nam się odbicie w kierunku 3,3970. Jak piszę to rynek dotarł do lokalnego szczytu na cenie 3,3962. Dolar nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w spadaniu. Podobnie jak w euro średnioterminowi gracze którzy sprzedali dolara w rejonie 3,45-3,46 sugerowanym na stronie mogą kupować USD/PLN do worka w rejonie 3,3760-3,3550.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu