ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Starannie obliczone poziomy są skuteczne.

Dolar jest wyjątkowo precyzyjny. Zalecałem w weekend kupowanie dolara w cenie 3,6324. Zielony dał szanse dwa razy w poniedziałek i wczoraj docierając do tego poziomu i to było minimum tych dwóch dni. Dziś dotarliśmy do pierwszego poziomu realizacji zysków na cenie 3,6675. Ceny te podałem również w weekend. Tyle podsumowanie strategii. Dalej moja strategia obowiązuje. Kto kiedy zrealizuje zyski, to prywatna sprawa. Ja sugeruje zostać na walucie. Moim zdaniem złoty będzie słabszy, USD/PLN zyska więcej. 

EUR/PLN powinien z tego wyjść neutralnie. Kto kupił według moich zaleceń EUR/PLN, ten może zrealizować zyski. Im bliżej ceny 4,27, tym lepiej. Zakres wahań na dziś to poziomy 4,2525-4,2661. Z tej waluty trudno dziś będzie zarobić.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu