ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Bardzo lubię jak w tygodniu pada deszcz, pod warunkiem, że w weekend świeci słońce.

Strategia na ten tydzień podana wczoraj dalej obowiązuje. Wczoraj EUR/PLN było w rejonie 4,27 i w cenie 4,23. Kto chciał mógł sprzedać w górce i kupić w dołku. Dalej zakładam, że od środy wieczór złoty będzie słabszy a więcej zarobi się na dolarze. Dziś widać na rynku już wyczekiwanie. Moje zdanie jest od wielu lat stałe, co ma zrobić rynek to zrobi. Bez względu na dane, czy informacje polityczne. Przykład wczorajszy dzień. Pozytywna informacja polityczna tylko na chwile umocniła złotego, dziś nie ma po tym śladu. 

Dolar wczoraj idealnie spadł do poziomu podanego w weekend jako dobry do kupowania. Cena 3,6324 dała możliwość wszystkim uważnym czytelnikom na kupienie dolara. Dziś tez będzie szansa na kupienie ale nie tak tanio jak wczoraj. Ze sprzedawaniem dolara czekamy, przynajmniej do poziomu 3,6675.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu