ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Tłusty czwartek w zyski, złoty się osłabia do strategicznych poziomów.

USD/PLN notuje wzrosty. Wielokrotnie pisałem, że grubasy zakupiły się w dolara i będą pilnować kursu. Dotarliśmy powyżej 3,3885 a to sygnał do dalszych wzrostów. Konsolidacja była krótka bo 10 cio dniowa wiec wzrost dotarł do pierwszej zapory podażowej i został zatrzymany. Teraz nastąpi korekta po której zobaczymy czy to wszystko na co stać dolara czy jeszcze spróbujemy odbić się wyżej. Moje zdanie znacie ale powtórzy, model pokazuje w długim terminie jeszcze jedno zejście poniżej 3,30. To jednak nie jest sprzeczne z trendem krótkoterminowym który może wynieść dolara powyżej 3,4249. 

EUR/PLN w strefie realizacji zysków. Strategia mówi wyraźnie w zakresie 4,1687-4,1830 realizujemy zyski. Dziś wszyscy którzy kupili euro w zakresie 4,1397-4,1544 mogą zrealizować zyski, będzie na pączka.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu