ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Kto kupił według zalecenia po 4,1991 może zrealizować zyski.

Dziś rynek zanotował szczyt EUR/PLN na poziomie 4,2702. proponuje zrealizować zyski i poczekać na rozwój wydarzeń. Strategia na ten tydzień to sprzedawanie w rejonie 4,2702-4,25 a kupowanie w zakresie 4,21-4,23.

Precyzyjne zalecenia na ten tydzień podałem w weekend dla dolara. Moim zdaniem dolar ma większe szanse na wzrosty niż euro. Środa będzie ważnym dniem dla dolara więc na kupowanie mamy czas do środy. Zakres podałem w niedzielę. Zawirowania polityczne to tylko chwilowy aspekt, ale cieszę się, że na nim czytelnicy tej strony zarobili.  

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu