ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Propozycja dla stałych klientów.

Pisze wielokrotnie bardzo precyzyjnie o cenach dobrych do kupowania lub do sprzedawania. Wartości te bardzo często pokazują się na kilka minut. Tak było w poprzednim tygodniu. Cena do kupienia EUR/PLN na wartości 4,1991, była około 7 godzin w czasie całego tygodnia.

Jest taka możliwość, aby zostawiać u mnie zamówienia na walutę po sugerowanej cenie. Oczywiście usługa ta kosztuj. Cena jest ustalana przy złożeniu zamówienia. Jako przykład nich posłuży poprzedni tydzień, EUR/PLN można było kupić po cenie 4,2091. Czyli zastosowana była marża 1 grosz od minimum tygodnia. Takie możliwości daje każdy dzień. Udanych transakcji. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu