ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Moja prognoza średnio i długoterminowa dla dolara.

Od czasu gdy w Ameryce mamy nowego prezydenta dolar traci. Tak będzie jeszcze długo. Każde mniejsze lub większe odbicie należy wykorzystywać do sprzedaży dolara. W jednym z tygodniowych opisów sugerowałem kupowanie dolara. Sugestia moja wynikała z tego że dotarliśmy do ważnego poziomu średnioterminowego, na cenie 3,6074. Czekałem na tą cenę od początku roku. Zielona waluta spadła 67 groszy. Moim zdaniem czas na odbicie, podkreślam słowo "odbicie" ponieważ to nie koniec spadków. Model na razie pokazuje 12,24 groszy, czyli do poziomu 3,7308. Moim zdaniem należy się dolarowi większy wzrost gdzieś w kierunku 3,80. Jednak jest jeden warunek, Prezydent przekona swoich ludzi do popierania jego pomysłów. Nie wszyscy Republikanie jednak popierają Trampa. Po odbiciu zobaczymy nowe dołki poniżej ceny 3,60. Więc długoterminowo trzymamy się od dolara z daleka.

Oczywiście to jest rynek, "żywy organizm", więc wszystko się może zdarzyć. Stali czytelnicy wiedzą, że gdy zmienię zdanie, to poinformuje na stronie. A jutro jak zwykle podam strategie na nowy tydzień.

Na dolarze od poniedziałku, zalecam kupowanie w rejonie 3,6324-3,6478 a sprzedawanie w zakresach 3,6675-36872. Miłej pracy w nowym tygodniu i unikania stresów.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu