ul. Kazimierza Wielkiego 5, Zielona Góra

Nowy dołek wykopany na 3,93961.

       Dziś nastąpi weryfikacja założeń. Wczorajsza reakcja rynku na dane pro inflacyjne spowodowała tylko chwilowy spadek złotego i giełd i wzrost dolara. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy. Zobaczymy jak rynek zareaguje dziś. Moje założenia znacie od 18 kwietnia.

      Czy zdarzyło się Tobie kiedyś, że czułeś jak ktoś cię wkręca w swoją grę. Bardzo ładnie to opisał D Kehneman w książce szum. Moja strona jest idealnym tego przykładem. Gdy ją czytasz i kopiujesz moje ruchy ulegasz złudzeniu indyka. Natomiast im więcej takich stron czytasz tym gorzej dla Ciebie. Nie uczysz się nie poznajesz, ja Ciebie wpędzam w ramy mojego myślenia a Ty nie piszesz swojej sagi. Żyjesz moim życiem inwestycyjnym, a gdzie jest Twoje? Szukaj swojej drogi.

       Syndrom indyka, indyk jest karmiony przez rolnika, na początku jest nie ufny ale dlatego, że  dostaje jedzenie codziennie, rośnie przyjaźń miedzy indykiem a rolnikiem ale, dalej historię możecie dopowiedzieć sobie sami. 

       Na szczęście indyka od człowieka odróżnia sposób myślenia, no ale trzeba się wysilić nie kopiować. Do Ciebie należy wybór czy chcesz być indykiem czy ?

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu