ul. Kazimierza Wielkiego 5, Zielona Góra

Nowy dołek był na 3,96332.

       Strategia kupowania nowych dołków i sprzedawania na odbiciach działa od 19 kwietnia. Moim zdaniem zbliżamy się do kresu tego zagrania. Wiadomo długoterminowi, którzy sprzedali za moją sugestią w rejonie 4,1044 - 4,12314 z dnia 18 kwietnia, czekali do dziś mają 13 groszy a grający codziennie na odbiciach mniej więcej dwa razy tyle, ale ci pierwsi bez roboty. 

      Dziś jeszcze powinno się udać wykopać nowy dołek ale jutro to już last minute.

      Podobnie z DAX kto kupił w rejonie 17730 - 17910 podanym 18 kwietnia ma około 1000 punktów a sprzedający nowe górki i kupujący na korektach trochę więcej ale z wkładem pracy. 

      Zakładam, że ta strategia będzie działała do danych o inflacji, moim zdaniem dane spowodują wzrost dolara i spadek na giełdach. 

      Do tego czasu rynek gra odwrotnie, czyli zakłada spadek dolara i wzrost giełd. Zobaczymy gdzie jest inflacja we środę i wtedy rynek wszystkich zweryfikuje. To jest w naszej pracy fajne, że możemy mieć różne podejścia i sposoby inwestowania a rynek to wszystko na bieżąco weryfikuje.

      Na DAX po korekcie 1:1 czekam na zapowiadany wczoraj test szczytu 

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu