ul. Kazimierza Wielkiego 5, Zielona Góra

Taktyka dalej ta sama jak opisałem we wtorek.

       Taktyka dawała zarobić cały tydzień to czemu ją zmieniać. Do środy powinno być dobrze. Od środy warto być na USD.

      Nowy dołek to poniżej 3,97072

       7:48 na DAX zakładam zrobienie podwójnego szczytu i spadek w kierunku 18666. Najpierw jednak trzeba pokonać 18930.

      Ciekawostka, że największy obrót był na kontrakcie ( M ) w rejonie 18255 to miejsce powinno działać jak czarna dziura. 

       Kto według mojej sugestii z 15 kwietnia kupił DAX w rejonie 17730 -17898 może zrealizować zysk, lub ustawić ciasno stop na pozycji długoterminowej. Skoro zakładam korektę, to warto wyjść z pozycji.

       14:10 mamy nowy dołek 3,96799, stara wyświechtana strategia dalej jest w grze. Chyba jacyś emeryci dorwali się do rynku, ponieważ od jakiegoś czasu dobrze pracują stare strategie. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu