ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

USD/PLN zrobił nowy dołek.

       Nowy dołek to symboliczne przebicie poziomu 3,99229 do ceny 3,99155. Dziś czas na konsolidację. Inwestorzy będą się pozycjonować na kupowanie dolara, w nowych dołkach ( kupowanie dołków ) i tak to powinno trwać kilka dni. Założenie jest takie, że do czasu uzupełnienia pozycji dolarowych, zielony nie wzrośnie może to potrwać kilka dni, ( przyszły tydzień środa ) gdy portfele będą pełne zacznie się wzrost. Do tego czasu kupuj nowe dołki i sprzedawaj na odbiciach. Dziś powinna być okazja na sprzedawanie na odbiciach. 

     Moim zdaniem to co dziś napędza inwestorów do kupowania akcji i akceptowania ryzyka, będzie kruche i zawali się nagle. Zakładam, że nie ma szans na zwiększenie ilości obniżek stóp w stanach przy kursie EUR/USD na poziomie 1,0750 -1.08. 

       9:00 zakładam sprzedawanie DAX powyżej 18400 ( idealnie to 18415 ) stop 30 punktów wyżej a tp na 18307.

      9:22 stop na 18445 ( było 18423 wszyscy mogli sprzedać na 18415 ) dalej zarządzamy pozycją sami. Pamiętać należy o przestawieniu stopu na cenę wejścia  gdy rynek spadnie 30 punktów.

       9:44 stop na cenę wejścia proszę przestawić, rynek spadł do 18380. ( dalej sami )

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu