ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Czy zobaczymy pierwszą jaskółkę odwrotu od ryzykownych aktywów.

       Wczoraj celowo napisałem tekst o kruchości. On miał za zadanie pokazać co nas czeka. Oczywiście moim zdaniem. Kiedy to będzie nie wiem. Miliony super botów próbuje to przewidzieć, a czy im się to uda zobaczymy. 

      Na DAX czekam na 18643 tam zrobię krótką ze stopem na 18673 a tp mam na 18400.

      Sugestia z dołkiem w piątek sprawdziła się na EUR/USD a to spowodowało, że odbiliśmy się od 4,00481 na USD/PLN. Odbicie spowodowało przebicie ważnego poziomu tygodnia na cenie 3,97701 a to sygnał, że weszliśmy w zakres konsolidacji 3,97701 - 3,95088. Powrót powyżej oporu będzie świadczył o słabości złotego a do tego czasu jesteśmy w konsolidacji. Optymizm na rynku jest wszech obecny i zmiana sentymentu powinna przyjść nagle i niespodziewanie. Należy być czujny a do tego czasu cieszmy się trendem wzrostowym na optymizmie 

      Mamy bezprecedensowe zadłużenie naszego kraju, więc i reakcja inwestorów powierzających nam pieniądze będzie bezprecedensowa, a destrukcja naszego systemu finansowego będzie na nienotowaną dotąd skalę. Mamy na świecie wielu inwestorów którzy czerpią zyski z wykrywania takich krajów i wykorzystywania ich słabych stron. Złudzenia o nieomylności kosztują. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu