ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Polska stała się krajem kruchym.

       Jakiś czas temu czytałem książkę "Antykruchość" autora "Czarnego Łabędzia" N.Taleba. Wielu naszych beczących i dzwoniących dzwoneczkami popisywało się znajomością tej pozycji, no ale stworzyli kraj odwrotny, bardzo kruchy. Autor ciekawie to opisuje. Pisze dokładnie o kraju który będzie teraz narażony na ataki tych którzy czyhają na kruchość. 

       Zakładam, że EUR/USD jest w dołku, a czekam na zamkniecie rynku EUR/PLN. Wczoraj dołek był na 4,29868 a dziś wracamy powyżej 4,3117 i idziemy w kierunku 4,32149, zobaczymy gdzie zamkniemy tydzień. 

       Myślę to co wczoraj pisałem, że inflacja w przyszłości będzie rosła a to spowoduje osłabianie złotego.

      Dziękuje za odwiedzanie mojej strony, zapraszam do kantoru, miłego weekendu.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu