ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Lubię takie dni kiedy nie ma Ameryki na rynku.

      Zawsze jest szansa na jakieś nie kontrolowane ruchy. 

      Wczoraj inwestorzy tygodniowi i miesięczni zrealizowali zyski na oporach tygodnia i miesiąca na CHF/PLN, było 5,5 grosza, a dziś mamy dryf w środku przedziału wahań. Pewnie tak zostanie do końca tygodnia. 

      Brakuje mi podejścia EUR/USD jeszcze raz do góry, to podejście może spowodować umocnienie złotego, szczególnie do dolara, ale to już w przyszłym tygodniu.

      Mam wątpliwości co to ruchu na giełdach. Oczywiście modele inwestycyjne łącznie z moim pokazują w przyszłości wzrosty. Teraz rynek czeka na korektę a na tej korekcie kupią bilety na wzrost. Jednak czy ta korekta nie przerodzi się w spadek ?

      Dziś DAX zaparkował miedzy 16000 a 16020. Wybicie pokaże kierunek, ja poczekam na większą korektę. 

     15:30 Żeby nie siedzieć na darmo łapię podwójny szczyt na 16044 stop na 16044 tp na 15997, z nudów można również w torbić, stop na 16074.

      16:55 ustawiam stop na cenie wejścia 16044 i idę do domu.

      Miłego wieczoru.

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu