ul. Kazimierza Wielkiego 5, Zielona Góra

Strategia z poniedziałku sprawdziła się.

Zalecałem kupowanie EUR/PLN po wyśmienitej cenie 4,1991. Dziś idziemy w kierunku 4,24. Zalecałem realizacje zysków w rejonie powyżej 4,22. Kto zrobił zakupu według mojej sugestii może zrealizować zyski. Im bliżej ceny 4,24 tym lepiej.

W nowym tygodniu będzie nowe rozdanie jednak moim zdaniem złoty dalej będzie pod presją. Podane wyniki gospodarcze lekko spadły ale to nie one są przyczyną osłabienia złotego. Cieszmy się z prawidłowych decyzji inwestycyjnych, miłego weekendu. 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy komentarzy
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu