ul. Kazimierza Wielkiego 5, Zielona Góra

Ceny hurtowe

Ceny hurtowe obowiązują od równowartości 1000 EUR. W celu ustalenia negocjowanego kursu wymiany waluty prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy kantoru. Przy kasie prosimy o powołanie się na wcześniej uzgodnioną cenę. Rezerwacja kursu jest możliwa do godziny 18.00 danego dnia.

Płatność tylko gotówką.

Tabela kursów jest aktualizowana w godzinach pracy kantoru. Kursy prezentowane na tablicy mają charakter informacyjny i mogą w ciągu dnia ulegać zmianom, podążając za stale zmieniającym się rynkiem.

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy aktualności
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu