ul. Kazimierza Wielkiego 5, 
Zielona Góra

Papierowe 10 GBP kupujemy do 15 lutego!

Z informacji otrzymanych z NBP wynika, że banknot papierowy 10,00 GBP z portretem Charlesa Darwina może być skupowany do dnia 15 lutego 2018 roku. Banknot ten pozostaje prawnym środkiem płatniczym tylko do dnia 1 marca 2018r.

Zastępuje go nowy, Wyemitowany przez Bank Anglii, polimerowy banknot z wizerunkiem Jane Austen na odwrocie, który jest w obiegu od 14.09.2017 roku

 

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy aktualności
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu