ul. Kazimierza Wielkiego 5, Zielona Góra

Nowy banknot 500 złotych

Narodowy Bank Polski 10 lutego 2017 roku  wprowadził do obiegu banknot o nominale 500 złotych. .Nowy banknot posiada nowoczesne, zawansowane technologicznie zabezpieczenia w postaci nitki zabezpieczającej, farby zmiennej optycznie, znaku wodnego, farby opalizującej i element recto verso. Wszystkie te elementy umożliwiają łatwe rozpoznanie jego autentyczności. Wszystkiego dowiecie się ze strony www.poznaj500zl.pl.

(bardzo ciekawa prezentacja:)

Powyższy komentarz nie jest rekomendacją w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z 19 października 2005 roku. Został on sporządzony w celach informacyjnych i nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji inwestycyjnych. Ani autor opracowania, ani Kantor AW Advise nie ponoszą odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie informacji zawartych w niniejszym komentarzu. Kopiowanie bądź powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody autora jest zabronione.

Wróć do listy aktualności
Informacja o plikach cookies

Korzystając z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zamknij
Kantor AW Advise w Zielonej Górze nie wspiera starszych wersji przeglądarek, które mogą nie obsługiwać wszystkich funkcjonalności serwisu. Prosimy o skorzystanie z najnowszych wersji przeglądarek Google Chrome, Firefox, Internet Explorer lub innych.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu